درباره ما

درباره بوکادو

بوکادو، یک شبکه تبلیغات آنلاین ایرانی است که به مخاطبان خود بدون دریافت هیچ هزینه ای کادو های جذاب و متعدد میدهد. و به صاحبان کسب‌وکارها و برندها کمک می‌کند تا محصولات و خدمات خود را در فضای برترین و پرمخاطب‌ترین کانال های اجتماعی و وبسایت‌های ایرانی به مخاطبان هدفشان نمایش دهند.

داستان بوکادو

بوکادو یکی از رسانه‌های تبلیغاتی شرکت پارس اسپاد آراد است که از پاییز سال 1400 توسط حمید بخشی فعالیت خود را با ارائه کمپین های تبلیغاتی همسان در فضای وب آغاز کرد. این رسانه در این مدت توانسته با تعداد زیادی از برندهای محبوب و رسانه‌های معتبر همکاری داشته باشد. تیم بوکادو یک تیم 8 نفری از دانش آموختگان دانشگاه‌های برتر و افرادی با تجربه در حوزه تبلیغات آنلاین است که سعی دارند تا جدیدترین اتفاقات و تغییرات در صنعت تبلیغات انلاین در دنیا را دنبال کنند و خدماتی با کیفیت را به مشتریان خود عرضه کنند.

فروشنده

بوکادو همراه شماست. شما می‌توانید در منتشر کردن هدایای ما همکاری کنید و از بوکادو امتیاز بگیرید.

کاربر

تیم بوکادو بهترین کادو ها از کسب و کار های ایرانی را برای شما آماده میکند شما میتوانید به راحتی و بدون پرداخت هزینه از آنها استفاده کنید.

پشتیبانی

بوکادو با استفاده از الگوریتم‌های تبلیغات و فروش توسط کارشناسان کمپین‌های تبلیغات شما را به بهترین وجه، اجرا و بهینه‌سازی می‌کند.

سوال های متداول

شاید بتوانید پاسخ سوال خود را بیابید.

آیا تمام کادو ها رایگان است؟

Yes you can edit every single element.

Is it Layered ?

Yes, these files are fully layered.

What do I need to open the files ?

Click on the mask and click “B” for brush tool.

How can I edit the masks ?

You will need Photoshop preferably version CS6 and newer.